Reklamı kapat

Reklamı kapat
Osmanlı Gazetesi

Tepki Çeken Sözleriyle İlgili Açıklama Yaptı

Osmanlı Devleti’nin 34’üncü Padişahı Sultan 2. Abdülhamid’in torunlarından Nilhan Osmanoğlu, 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü ile ilgili sözlerinin arkasında olduğunu açıkladı. Nilhan Osmanoğlu, Almanya‘da verdiği bir konferanstaki 2. Cumhurbaşkanıİsmet İnönü‘ye yönelik sözlerinin bazı medya organlarında yer alması dolayısıyla yazılı açıklama yaptı. “BİR ZÜMRE SALDIRIYA GEÇTİ” Osmanoğlu, “Şadiye Sultan ve İsmet İnönü arasında geçen, aile büyüklerimiz tarafından bize intikal eden […]

Tepki Çeken Sözleriyle İlgili Açıklama Yaptı
08 Şubat 2019 - 2:07 'de eklendi.

Osmanlı Devleti’nin 34’üncü Padişahı Sultan 2. Abdülhamid’in torunlarından Nilhan Osmanoğlu, 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü ile ilgili sözlerinin arkasında olduğunu açıkladı.

Nilhan OsmanoğluAlmanya‘da verdiği bir konferanstaki 2. Cumhurbaşkanıİsmet İnönü‘ye yönelik sözlerinin bazı medya organlarında yer alması dolayısıyla yazılı açıklama yaptı.

“BİR ZÜMRE SALDIRIYA GEÇTİ”

Osmanoğlu, “Şadiye Sultan ve İsmet İnönü arasında geçen, aile büyüklerimiz tarafından bize intikal eden anıyı hiçbir şekilde kendi yorumumu katmaksızın anlatmam sonrası, Cumhuriyet değerlerini kendi uhdesinde gören ve her ne hikmetse bunu seçim öncesi gerçekleştiren bir zümre, yine tarihi bizler üstünden tahrip ederek saldırıya geçmiştir.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER