Reklamı kapat

Reklamı kapat
Osmanlı Gazetesi

Tartışma Yaşadığı Oğlunun Öğretmenine Bıçakla Saldırdı

Kırıkkale‘de öğrenci velisi Mehtap Ö. (42),oğlunun sınıf öğretmeni Yüksel Kuzucu’yu (40) okul bahçesinde, bıçak ve falçata ile yaraladı. Olay anı güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi. BIÇAK VE FALÇATA İLE SINIF ÖĞRETMENİNE SALDIRDI Olay, saat 14.30 sıralarında Gündoğdu Mahallesi’nde bulunan Gündoğdu Manas İlkokulu’nun bahçesinde meydana geldi. Mehtap Ö., ders bitiminde oğlunu almak için okula gitti. İddiaya göre bahçede […]

Tartışma Yaşadığı Oğlunun Öğretmenine Bıçakla Saldırdı
08 Şubat 2019 - 2:24 'de eklendi.

Kırıkkale‘de öğrenci velisi Mehtap Ö. (42),oğlunun sınıf öğretmeni Yüksel Kuzucu’yu (40) okul bahçesinde, bıçak ve falçata ile yaraladı. Olay anı güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

BIÇAK VE FALÇATA İLE SINIF ÖĞRETMENİNE SALDIRDI

Olay, saat 14.30 sıralarında Gündoğdu Mahallesi’nde bulunan Gündoğdu Manas İlkokulu’nun bahçesinde meydana geldi. Mehtap Ö., ders bitiminde oğlunu almak için okula gitti. İddiaya göre bahçede karşılaştığı oğlunun sınıf öğretmeni Yüksel Kuzucu ile tartışmaya başladı. Tartışma büyürken Mehtap Ö. elinde tuttuğu bıçak ve falçata ile öğretmene saldırdı. Araya diğer öğretmenler girerken, yaralanan Kuzucu hızla uzaklaştı. Başı ile el ve kollarında kesikler oluşan Yüksel Kuzucu, çağrılan ambulansla Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’ne kaldırılarak, tedaviye alındı.

VELİ, POLİS TARAFINDAN GÖZALTINA ALINDI

DHA’nın haberine göre, öğrencilerin gözü önünde meydana gelen olay, okulun güvenlik kamerasına yansırken, Mehtap Ö. sinir krizi geçirdi. Okulda bir sınıfa alınan ve psikolojik tedavi gördüğü ileri sürülen Mehtap Ö., kendine geldikten sonra polis tarafından gözaltına alındı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER