Reklamı kapat

Reklamı kapat
Osmanlı Gazetesi

PKK’lı Terörist, Avusturya’da Bir Devlet Memurunu Bıçaklayarak Öldürdü

CİNAYETİ DEVLET TELEVİZYONU DUYURDU

Başta Devlet Televizyonu ORF olmak üzere çok sayıda ulusal basın yayın kuruluşu, Dornbirn'de dün, 34 yaşında bir kişinin, sosyal işler bürosu amiriyle tartıştığını, tartışma sonucunda zanlının 49 yaşındaki memuru boğazından bıçaklayarak öldürdüğünü duyurdu.

Haberlerde, 2009'da çok sayıda suça bulaştığı için iltica başvurusu reddedilerek sınır dışı edilen şahsın, yıl başında yasa dışı yollarla ülkeye giriş yaptığı, terör örgütü PKK üyesi olarak "Türk ordusuna karşı savaştığını" söyleyerek, tekrar iltica başvurusunda bulunduğu belirtildi.

"SOĞUKKANLI İŞLENMİŞ BİR CİNAYET"

Şahsın iltica başvurusunun Avusturyalı yetkililer tarafından kabul edilmesi için memurla tartıştığı, ardından isteklerini kabul etmeyen memuru öldürerek olay yerinden kaçtığı, daha sonra emniyet güçleri tarafından yakalandığı kaydedildi.

Polis

 tarafından basına yapılan açıklamada da "katilin pişmanlık duymadığı ve cinayeti soğukkanlılıkla" işlediği aktarıldı. Şahsın kimliği kamuoyuyla paylaşılmadı.

08 Şubat 2019 - 2:14 'de eklendi ve 220 kez görüntülendi.
Etiketler :
Mustafa Akıncı’nın karısı ABD’ye çalışıyor
Deneme Haber Başlığı Buraya Deneme Haber Başlığı Buraya
Beşiktaş, Kagawa’ya Özel Tişört ve Forma Çıkartmaya Hazırlanıyor! Beşiktaş, Kagawa’ya Özel Tişört ve Forma Çıkartmaya Hazırlanıyor!
ABD’den Türkiye’ye Venezuela Çağrısı: Guaido’yu Siz de Destekleyin ABD’den Türkiye’ye Venezuela Çağrısı: Guaido’yu Siz de Destekleyin
İrem Helvacıoğlu, “Mafya Babası Gibi Geziyorsun” Sözünü Affetmedi! İrem Helvacıoğlu, “Mafya Babası Gibi Geziyorsun” Sözünü Affetmedi!
Tartışma Yaşadığı Oğlunun Öğretmenine Bıçakla Saldırdı Tartışma Yaşadığı Oğlunun Öğretmenine Bıçakla Saldırdı
SON DAKİKA