Reklamı kapat

Reklamı kapat
Osmanlı Gazetesi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kartal’da çöken binanın enkazında yapılan arama kurtarma çalışmalarıyla ilgili açıklama yaptı. Soylu, “Çöken binanın enkazından bir kişinin daha cansız bedeni çıkarıldı. Hayatını kaybeden kişi sayısı 11’e yükseldi.” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, olay Kartal‘da çöken bina ile ilgili yaptığı açıklamada ölü sayısının 11’e yükseldiğini, 13 yaralının ise tedavisinin devam ettiğini bildirdi. Soylu, “Kartal’da çöken binanın enkazından bir kişinin daha cansız bedeni çıkarıldı. Kartal’da çöken binada hayatını kaybedenlerin sayısı 11’e yükseldi.” ifadelerini kullandı.

HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI 10’A YÜKSELDİ

İstanbul Valiliği, Kartal’da çöken binada 4 kişinin daha cansız bedenine ulaşıldığını, olayda hayatını kaybedenlerin sayısının 10’a yükseldiğini bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada, dün Orhantepe Mahallesi Bankalar Caddesi Sema Sokak’taki Yeşilyurt Apartmanı’nın çökmesi nedeniyle Valilik tarafından oluşturulan Kriz Merkezince yürütülen arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

Valiliğin bugün 17.30 itibarıyla düzenlediği basın toplantısında, arama kurtarma çalışmalarında 6 vatandaşın hayatını kaybettiği, yaralı kurtarılan vatandaşın da 13 olduğunun bildirildiği hatırlatıldı.

“MAALESEF 4 VATANDAŞIMIZIN DAHA CANSIZ BEDENİNE ULAŞILMIŞTIR”

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Devam eden arama kurtarma çalışmalarında saat 19.15 itibariyle maalesef 4 vatandaşımızın daha cansız bedenine ulaşılmıştır. Böylece hayatını kaybeden vatandaşlarımız 10’a ulaştı” ifadelerine yer verdi. İstanbul Valisi Yerlikaya, enkazdan kurtarılan 13 kişinin ise tedavisinin sürdüğünü ifade etti.

08 Şubat 2019 - 2:20 'de eklendi.

Kartal’da Çöken Binada Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 11’e Yükseldi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kartal’da çöken binanın enkazında yapılan arama kurtarma çalışmalarıyla ilgili açıklama yaptı. Soylu, “Çöken binanın enkazından bir kişinin daha cansız bedeni çıkarıldı. Hayatını kaybeden kişi sayısı 11’e yükseldi.” dedi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, olay Kartal‘da çöken bina ile ilgili yaptığı açıklamada ölü sayısının 11’e yükseldiğini, 13 yaralının ise tedavisinin devam ettiğini bildirdi. Soylu, […]

Etiketler :
SON DAKİKA